产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1254.34 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | HYUNDAI |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 33mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 555mm |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 2 Year |
| Inlet Diameter | 35mm |
| Item Height | 401.5mm |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Item Width | 16mm |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai | i30 | 2019 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2018 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2017 | - | - | 1582cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2017 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2017 | - | - | 1797cc 107kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2017 | - | - | 1797cc 110kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2017 | - | - | 1999cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1582cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1582cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1797cc 107kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1797cc 110kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2016 | - | - | 1999cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1582cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1582cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1591cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1797cc 107kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1797cc 110kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | i30 | 2015 | - | - | 1999cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |