产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥783.52 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | LDV |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 32mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 725mm |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 32mm |
| Item Height | 458mm |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26mm |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LDV | V80 | 2017 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2017 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2017 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2016 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2016 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2016 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2015 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2015 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2015 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2014 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| LDV | V80 | 2013 | - | - | 2499cc 100kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |