产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1230.74 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | HYUNDAI |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 15mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 635mm |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 19mm |
| Item Height | 398mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 16mm |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai | Ioniq | 2023 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2022 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2022 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2021 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2021 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2020 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2020 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2019 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2019 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2018 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2018 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2017 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2017 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2016 | - | - | 1580cc 104kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |
| Hyundai | Ioniq | 2016 | - | - | 1580cc 77kW (Petrol/Electric) | AU | ebay_trading_item_id |