产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1475.00 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | TOYOTA |
| Items Included | Radiator, Cap |
| Outlet Diameter | 38mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 675mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 34mm |
| Item Height | 478mm |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 16mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | ALPHARD | 2008 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2008 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2007 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2007 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2006 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2006 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2005 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2005 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2004 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2004 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2003 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | ALPHARD | 2003 | - | - | 2995cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |