产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1295.64 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | TOYOTA |
| Custom Bundle | No |
| Items Included | Radiator |
| Outlet Diameter | 38mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 718mm |
| Modified Item | No |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 38mm |
| Item Height | 590mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 48mm |
| Performance Part | No |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | Land Cruiser | 2007 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2008 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2009 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2010 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2011 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2012 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2013 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2014 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2015 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2019 | - | - | 4461cc 195kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2015 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2016 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2017 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2018 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2019 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2020 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Land Cruiser | 2021 | - | - | 4461cc 200kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |