产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥731.60 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | TOYOTA |
| Custom Bundle | No |
| Items Included | Cap |
| Outlet Diameter | 34mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 508mm |
| Modified Item | No |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 34mm |
| Item Height | 450mm |
| Features | 100% Leak Tested, 2 Rows, Durability Tested, No Drilling or Modifications Needed for Installation |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 48mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | Hilux | 1997 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1996 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1995 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1994 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1993 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1992 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1991 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1990 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1989 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1988 | - | - | 2446cc 55kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1988 | - | - | 2779cc 60kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1987 | - | - | 2446cc 55kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1986 | - | - | 2446cc 55kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1985 | - | - | 2446cc 55kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Hilux | 1984 | - | - | 2446cc 55kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |