产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥693.84 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | VOLVO |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 33mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 450mm |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 33mm |
| Item Height | 418mm |
| Classic Part | No |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 32MM |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo | 940 | 1994 | - | - | 1986cc 114kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1994 | - | - | 2316cc 121kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1994 | - | - | 2316cc 96kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1993 | - | - | 1986cc 114kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1993 | - | - | 2316cc 121kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1993 | - | - | 2316cc 96kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1992 | - | - | 1986cc 114kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1992 | - | - | 2316cc 121kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1992 | - | - | 2316cc 96kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 960 | 1992 | - | - | 2849cc 108kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1991 | - | - | 1986cc 114kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1991 | - | - | 2316cc 121kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 940 | 1991 | - | - | 2316cc 96kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 960 | 1991 | - | - | 2849cc 108kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volvo | 960 | 1990 | - | - | 2849cc 108kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |