产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1613.06 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | RENAULT |
| Items Included | Radiator |
| Outlet Diameter | 35mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 750mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 35mm |
| Item Height | 478mm |
| Features | 100% Leak Tested |
| Item Width | 26mm |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault | Trafic | 2024 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2023 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2023 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2023 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2022 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2022 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2022 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2021 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2021 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2021 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2021 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2020 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2020 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2020 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2020 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2019 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2019 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2019 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2019 | - | - | 1997cc 125kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2018 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2018 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2018 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2017 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2017 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2017 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2016 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2016 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2016 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2015 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2015 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2015 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2014 | - | - | 1598cc 85kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2014 | - | - | 1598cc 103kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |
| Renault | Trafic | 2014 | - | - | 1598cc 66kW (Diesel) | AU | ebay_trading_item_id |