产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥1275.58 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 32mm |
| Material | Plastic tank & aluminium core |
| Item Length | 650mm |
| Modified Item | No |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 32mm |
| Item Height | 428mm |
| Classic Part | No |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26 mm |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1984cc 180kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1984cc 195kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2020 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 180kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 195kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2019 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 180kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 195kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2018 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 180kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 195kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2017 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 195kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2016 | - | - | 1984cc 213kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2015 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2015 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2015 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2015 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2015 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2014 | - | - | 1798cc 132kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2014 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2014 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2014 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2013 | - | - | 1984cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2013 | - | - | 1984cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Volkswagen | Golf | 2013 | - | - | 1984cc 206kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |