产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥769.36 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Items Included | Cap |
| Outlet Diameter | 35mm |
| Material | Aluminium |
| Item Length | 505mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 35mm |
| Item Height | 398mm |
| Features | 100% Leak Tested, Crossflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 35mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | HiAce | 2005 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2004 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2004 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2003 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2003 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2002 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2002 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2001 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2001 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2000 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 2000 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1999 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1999 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1998 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1998 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1998 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1997 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1997 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1996 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1996 | - | - | 2438cc 88kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1995 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1994 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1993 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1992 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1991 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1990 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | HiAce | 1989 | - | - | 2438cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |