产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥613.60 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | HOLDEN SUZUKI |
| Items Included | Cap |
| Outlet Diameter | 28mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 328mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 2 Year |
| Inlet Diameter | 28mm |
| Item Height | 325mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested, No Drilling or Modifications Needed for Installation |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suzuki | Swift | 1995 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1994 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1994 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1993 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1993 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1992 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1992 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1991 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1991 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1991 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1990 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1990 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1989 | - | - | 1298cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1989 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1989 | - | - | 1298cc 74kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1989 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1989 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1989 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1988 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1988 | - | - | 1298cc 74kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1988 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1988 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1987 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1987 | - | - | 1298cc 74kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1987 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1987 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1986 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1986 | - | - | 1324cc 52kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1986 | - | - | 1298cc 74kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1986 | - | - | 1324cc 50kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1986 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Holden | Barina | 1985 | - | - | 1324cc 52kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1985 | - | - | 1298cc 74kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Suzuki | Swift | 1985 | - | - | 993cc 37kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |