产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥575.84 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Items Included | Cap |
| Outlet Diameter | 28mm |
| Material | Aluminium |
| Item Length | 648mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Inlet Diameter | 28mm |
| Item Height | 320mm |
| Classic Part | No |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan | Pulsar | 2001 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 2000 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 2000 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 2000 | - | - | 1597cc 129kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 2000 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1999 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1999 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1999 | - | - | 1597cc 129kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1999 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1998 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1998 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1998 | - | - | 1597cc 129kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1998 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1997 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1997 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1997 | - | - | 1597cc 129kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1997 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1996 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1996 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1996 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1998cc 104kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1995 | - | - | 1597cc 86kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1994 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1994 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1994 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1994 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1994 | - | - | 1998cc 104kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1998cc 104kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1993 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1998cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1998cc 104kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1992 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1998cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1597cc 82kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1998cc 104kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1991 | - | - | 1998cc 105kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1990 | - | - | 1998cc 162kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Pulsar | 1990 | - | - | 1998cc 169kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |