产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥679.68 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | TOYOTA |
| Custom Bundle | No |
| Items Included | Cap, radiator |
| Outlet Diameter | 31mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 658mm |
| Modified Item | No |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 2 Year |
| Inlet Diameter | 31mm |
| Item Height | 327mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | Corolla | 1995 | - | - | 1587cc 76kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1995 | - | - | 1587cc 75kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1994 | - | - | 1587cc 76kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1994 | - | - | 1587cc 75kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1993 | - | - | 1587cc 76kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1993 | - | - | 1587cc 75kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1993 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 76kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 66kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 75kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1397cc 60kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1992 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 66kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 85kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1397cc 60kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 102kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1991 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1990 | - | - | 1587cc 66kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1990 | - | - | 1397cc 60kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1990 | - | - | 1587cc 102kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1990 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1989 | - | - | 1587cc 66kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1989 | - | - | 1397cc 60kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1989 | - | - | 1587cc 66kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1989 | - | - | 1587cc 102kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1989 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1988 | - | - | 1587cc 102kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1988 | - | - | 1587cc 77kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Corolla | 1987 | - | - | 1587cc 102kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |