产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥637.20 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Items Included | Cap |
| Outlet Diameter | 35mm |
| Material | Aluminium |
| Item Length | 648mm |
| Placement on Vehicle | Radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 35mm |
| Item Height | 360mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 16mm |
| Performance Part | No |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan | Silvia | 1994 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1994 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1993 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1993 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1992 | - | - | 1809cc 97kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1992 | - | - | 1809cc 130kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1992 | - | - | 1809cc 148kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1992 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1992 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1991 | - | - | 1809cc 97kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1991 | - | - | 1809cc 130kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1991 | - | - | 1809cc 148kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1991 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1991 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1990 | - | - | 1809cc 97kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1990 | - | - | 1809cc 130kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1990 | - | - | 1809cc 148kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1990 | - | - | 1809cc 131kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1990 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1990 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1989 | - | - | 1809cc 97kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1989 | - | - | 1809cc 130kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1989 | - | - | 1809cc 148kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1989 | - | - | 1809cc 131kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1989 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1989 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1988 | - | - | 1809cc 97kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | 180SX | 1988 | - | - | 1809cc 130kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1988 | - | - | 1809cc 131kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1988 | - | - | 1809cc 99kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Nissan | Silvia | 1988 | - | - | 1809cc 124kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |