产品详情 —
| 产品类型 | - |
| OEM 编号 | - |
| 交叉引用 | - |
| 供应商/店铺 | auspartsoverstock |
| Make | - |
| 发动机 | - |
| 车型 | - |
| 年份范围 | - |
| 价格 | ¥769.36 CNY |
| eBay 类目 ID | 33602 |
| eBay 类目 | - |
| 数据来源 | - |
| — eBay Item Specifics — | |
| Compatible Makes: | TOYOTA |
| Bundle Description | A Free Radiator Cap will come with the radiator |
| Custom Bundle | Yes |
| Items Included | radiator |
| Outlet Diameter | 34mm |
| Material | Plastic / Aluminium |
| Item Length | 768mm |
| Modified Item | No |
| Placement on Vehicle | radiator |
| Type | Radiator |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Inlet Diameter | 34mm |
| Item Height | 400mm |
| Features | 100% Leak Tested, Downflow Radiator, Durability Tested |
| Universal Fitment | No |
| Item Width | 26mm |
| Performance Part | No |
| Country of Origin | China |
| Make | Model | 年份 | Submodel | Variant | 发动机 | 站点 | 来源 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota | Aurion | 2011 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2011 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2010 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2010 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2009 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2009 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2008 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2008 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2007 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2007 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2006 | - | - | 3456cc 200kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |
| Toyota | Aurion | 2006 | - | - | 3456cc 235kW (Petrol) | AU | ebay_trading_item_id |